بلیط مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

میزبان سفرهای شما هستیم و پیوسته در تلاشیم تا بهترین لحظات را برای شما به ارمغان بیاوردیم

۱

ارسال درخواست به‌معنای خرید بلیط نیست. پروسه خرید بلیط توسط فیفا نهایی می‌شود. زمان ارسال بلیط‌ها توسط فیفا معمولا ۲ هفته قبل از شروع بازی‌ها می باشد.

شما هم اکنون می توانید بلیط‌های هواداری تیم ملی ایران برای سه مرحله بازی گروهی و یا تا فینال (۷ بازی) را خریداری نمایید.

با توجه به درج اطلاعات شما بر روی بلیط ها به زبان انگلیسی لطفا اطلاعات خود را در فرم پایین مطابق پاسپورت و فقط به زبان انگلیسی تکمیل کنید

بلیط‌ها غیرقابل استرداد می باشند اما شما می‌توانید آنها را به دوستانتان واگذار کنید. علاوه بر هزینه های خود بلیط هزینه های مربوط به کارت اعتباری و ارسال توسط فیفا را نیز بیاد داشته باشید. درخواست برای بلیط‌های سطح بالاتر به‌معنای تایید نهایی آنها نمی‌باشند و فیفا اختیار اختصاص بلیط‌های سطح پایینتر را بسته به شرایط و میزان تقاضا خواهد داشت درصورت تایید بلیط سطح پایینتر مابه التفاوت قیمت پرداختی و قیمت بلیط به طرفداران برگشت داده خواهد شود.

۲

۳

محل قرارگیری صندلی ها بسته به انتخاب فیفا می‌باشد. هیچ تضمینی برای قرارگرفتن صندلی ها در کنار هم وجود ندارد مگر در شرایط خرید همزمان و در فازهای اول بلیط فروشی قبل از خرید بلیط از ناحیه بندی استادیوم‌ها اطلاع کسب کنید حتی منطقه بندی با توجه به به سایز ورزشگاه ها متغییر می‌باشد.

کارت هواداری  در ماه مارچ صادر خواهد شد هزینه‌های صدور این کارت متعاقبا اعلام خواهد گردید

نکات مهم قبل از خرید بلیط

۴

ارزانترین کلاس بلیط‌ها مربوط به کلاس چهار می‌باشد که فقط مختص به ساکنین قطر می‌باشد و برای تماشاچیان خارجی قابل استفاده نمی‌باشد

افراد کمتر از ۱۴ سال موظف به ثبت نام بهمراه یک بزرگسال می‌باشند.

همین حالا برای رزرو  اقدام کنید

بطور کلی سه طبقه برای طرفداران عادی موجود می باشد. کلاس اول در وسط زمین کلاس دوم در حوالی نقاط کرنر و طبقه سوم بیشتر معطوف به پشت دروازهای دو طرف می باشد. علاوه بر سه طبقه بندی مذکور، جایگاه وی آی پی برای افراد و میهمانان ویژه فیفا موجود می باشد.

هر ورزشگاه ظرفیت های مشخصی برای افراد معلول نیز داراست که در هنگام خرید بلیط می بایستی اظهار گردد.

نمای روبرو، شمای کلی از منطقه بندی استادیومها را در طی مسابقات جام جهانی فوتبال قطر نمایش می دهد. این بخش بندی بسته به استادیومها امکان تغییرات کوچکی را خواهد داشت.
کلاس‌بندی بلیط مسابقات فوتبال جام جهانی قطر ۲۰۲۲

فرم درخواست بلیط مسابقات جام‌جهانی

ایران در جام‌جهانی‌های گذشته برزیل - روسیه

 مشتریان و کاربرانی که به کسب و کار ما اعتماد کرده اند

با ما تماس بگیرید : 

۲۲۴۴۳۰۴۰-۰۲۱

ما رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.